Menu

Prodej nožířské oceli

Prodej nožířské oceliKrálovopolská Steel, nástupce Královopolské strojírny, zajišťuje pro zákazníky rozmanité druhy kovaných polotovarů i specifičtější materiály dle konkrétního požadavku klientů. Do této skupiny patří mimo jiné i prodej nožířské oceli nebo nabídka damaškové oceli.

Máme odpovídající výrobní a zpracovatelské kapacity pro výrobu vysoce kvalitní nožířské oceli, kterou dodáváme jak konkrétním nožířům, tak i nožířským dílnám nebo specializovaným výrobnám nožů v ČR i v zahraničí.

V případě, že hledáte spolehlivého prodejce nožířské oceli s dostatečným zázemím a garantovanou kvalitou výroby, pak nás kontaktujte. Rádi vám dle vašich specifik dodávku nožířské oceli nezávazně naceníme. V rámci prodeje nožířské oceli dokážeme zajistit veškeré jakosti oceli, navíc v termínech, které jsou téměř okamžité. Totéž platí i o požadavcích na větší dodávky nožířské oceli.

Konkrétní nabídka nožířské oceli

Pro zájemce zajistíme prodej nožířské oceli v různých velikostech, formách zpracování polotovaru a především jakostech. Mezi nejčastěji poptávanou surovinu patří:

  • nožířská ocel K110
  • nožířská ocel N690
  • nožířská ocel D2
  • nožířská ocel VG
  • nožířská ocel AUS
  • nožířská ocel ATS
  • nožířská ocel Sandvik
  • nožířská ocel Sleipner
  • nožířská ocel BG
  • nožířská ocel UHB

Vybrané druhy nožířské oceli dovážíme od našich partnerských dodavatelů ze Švýcarska, USA, Japonska nebo Německa a následně je zpracováváme do požadovaných rozměrů. Nerezovou nožířskou ocel dokážeme zajistit v libovolném množství na základě předchozí specifikace. Prodávané uhlíkové oceli si můžete objednat v řadě jakostí a velikostí polotovarů – rozsah možných variant je opravdu veliký.

Prodej nožířské oceli realizovaný naší společností je zárukou garance, že objednaný polotovar má odpovídající kvalitu a garantovanou jakost, ať už se jedná o ocel se zvýšenou rezistencí proti korozi nebo nožířské oceli s vyšším obsahem uhlíku.

V případě požadavku vám doporučíme nejvhodnější ocelový polotovar s ohledem na požadovanou míru houževnatosti, tvrdost, korozní a chemickou odolnost.

Prodáváme nožířskou ocel pro běžné velikosti nožů i pro delší čepele. V nabídce najdete také kalitelné nerezové oceli pro čepele zhotovované tzv. práškovou technologií.

Uhlíková nožířská ocel

Jedná se oceli s vyšším obsahem uhlíku, což definuje jejich zpracovatelské a užitné vlastnosti. Vyznačují se snadnější zpracováním, jednodušším broušením a lepšími řeznými vlastnostmi. Jejich nedostatkem je menší korozní rezistence.

Nerezová nožířská ocel

K těmto ocelím patří ty, jež mají příměs chromu vyšší jak 12 % a mají tudíž zvýšenou odolnost proti korozi. Tyto materiály jsou hůře brousitelné, snadno se ztupí a jsou dražší.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@kralovopolskasteel.cz nebo volat 532 045 162.