Menu

Betonářská výztuž

Betonářská výztuž

Nakupte u nás betonářské výztuže za nejvýhodnější ceny. Rádi vám zpracujeme nabídku, zajistíme dělení betonářské výztuže na míru, nebo dopravu na místo určení. Betonářská ocel je dnes již nepostradatelným materiálem pro zhotovení železobetonových skeletů různých typů a velikostí. Pro zajištění pevnosti nosných stavebních konstrukcí na bázi betonové hmoty je třeba armování s pomocí betonářské výztuže různých průměrů a délek. Betonářská výztuž je charakteristická povrchovými výstupky a kruhovým průřezem. Nejčastěji bývá aplikována v následujících podobách:

  • Armovací tyče
  • Kari sítě

Zhotovíme pro vás jakékoliv délky a průměry betonářské výztuže. Máme velmi rozsáhlé skladové zásoby, tudíž jsme schopni betonářskou ocel dodat ve většině případů okamžitě po objednání.

Další informace o betonářské výztuži

Na této stránce jsou uvedeny články, které jsou opatřeny štítkem „betonářská výztuž“, neboť se zabývají tímto tématem a taktéž představují nabídku jednotlivých variant tohoto výrobku, který vám v libovolném množství zajistí Královopolská Steel. Na našem webu si můžete najít konkrétní informace o betonářské oceli. Dodávána je: betonářská ocel válcována za tepla, betonářská výztuž se zaručenou svařitelností, betonářská výztuž tvářená kroucením za studena nebo ocelové armatury tvářené jiným způsobem dle specifikace.

 V případě, že se prohlížením uvedených stránek nedozvíte potřebnou informaci o výrobě betonářské výztuže, nebo pokud nás hodláte kontaktovat přímo, pak můžete psát na info@kralovopolskasteel.cz nebo telefonovat na 532 045 162.

Více o betonářské výztuži na Wikipedii.

Vyhledané výsledky pro: betonářská výztuž, nalezeno 2 výskytů.

... Betonářská ocel Sortiment spadající do kategorie betonářské oceli betonářské výztuže, ocelové armatury a výztuhy, svařované sítě – rohože, svitky, kari sítě, betonářské dráty a pruty (výztužné vložky), ocelové výztuže deskových a stěnových konstrukcí, sítě z hladkých drátů nebo s periodickým povrchem a další. Výrobky a zpracování betonářské oceli Výztuže pro betonové stavby...