Menu

Povrchová úprava oceli

Povrchová úprava oceli

Provádíme povrchovou úpravu oceli na zakázku. Disponujeme řadou technologií pro zušlechtění a ošetření ocelových povrchů různě velikých polotovarů v rozmanitých tvarových variantách.

Nejčastěji v rámci služby „povrchová úprava oceli“ řešíme úpravu ocelového materiálu broušením, kartáčováním. Nabízíme také modelování, otryskávání povrchů ocelových materiálů, leštění a samozřejmě i barvení. Pro účely povrchové úpravy oceli lakováním máme k dispozici moderně vybavenou lakovnu.  Pro rychlé a precizní provedení povrchové úpravy oceli používáme mimo jiné i vlastní velkoobjemové pece na průmyslové žíhání. Jsme uzpůsobeni na povrchovou úpravu velkých polotovarů, s čímž nám pomáhají i velké jeřáby a velkokapacitní dopravníky.

Nejčastější realizace:

  • Povrchová úprava oceli pro chemický průmysl.
  • Povrchová úprava oceli pro sféru automotive.
  • Povrchová úprava oceli pro těžební firmy.
  • Povrchová úprava oceli pro vodárenský průmysl.
  • Povrchová úprava oceli pro potravinářské firmy.
  • Povrchová úprava oceli pro textilky.
  • Povrchová úprava oceli pro energetický průmysl.

Více o našich službách a možnost poptávky

Níže jsou uvedeny všechny stránky, které jsou opatřeny štítkem „povrchová úprava oceli“. Informujte se o možnostech zakázkové úpravy oceli zprostředkovaných českou firmou Královopolská Steel, která patří ke specialistům na povrchovou úpravu oceli v různých variantách. Prozkoumejte soupis stránek níže a dohledejte si údaje, které požadujete. Objednat můžete broušení, leštění, lakování, tryskání a žíhání oceli.

Pokud z výpisu článků nezískáte potřebnou informaci k tématu „povrchová úprava oceli“, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak pište na mail info@kralovopolskasteel.cz nebo volejte 532 045 162.

Vyhledané výsledky pro: povrchová úprava oceli, nalezeno 50 výskytů.

... Povrchová úprava velkorozměrných, členitých a těžkých kovových dílců nebo výrobků, i výrobků běžného drobného charakteru z oceli a ocelolitiny - ocelové konstrukce, svařence, polotovary a finální výrobky pro strojírenství, petrochemii, energetiku a další průmyslová odvětví. Běžná manipulace s dílci či výrobky do 50 t, možnost využít nosnost jeřábu až...
Veškeré informace o možnostech dodávky hutních materiálů a kovových polotovarů pro Pardubice a okolí vám sdělí naše obchodní oddělení nebo zadejte svůj požadavek přes poptávku.
Veškeré informace o možnostech dodávky hutních materiálů a kovových polotovarů pro Olomouc a okolí vám sdělí naše obchodní oddělení nebo zadejte svůj požadavek přes poptávku
Veškeré informace o možnostech dodávky hutních materiálů a kovových polotovarů pro Plzeň a okolí vám sdělí naše obchodní oddělení nebo zadejte svůj požadavek přes poptávku.
Veškeré informace o možnostech dodávky hutních materiálů a kovových polotovarů pro České Budějovice a okolí vám sdělí naše obchodní oddělení nebo zadejte svůj požadavek přes poptávku.
Veškeré informace o možnostech dodávky hutních materiálů a kovových polotovarů pro Hradec Králové a okolí vám sdělí naše obchodní oddělení nebo zadejte svůj požadavek přes poptávku.
Veškeré informace o možnostech dodávky hutních materiálů a kovových polotovarů pro Třebíč a okolí vám sdělí naše obchodní oddělení nebo zadejte svůj požadavek přes poptávku.
Veškeré informace o možnostech dodávky hutních materiálů a kovových polotovarů pro Valašské Meziříčí a okolí vám sdělí naše obchodní oddělení nebo zadejte svůj požadavek přes poptávku.
Veškeré informace o možnostech dodávky hutních materiálů a kovových polotovarů pro Louny a okolí vám sdělí naše obchodní oddělení nebo zadejte svůj požadavek přes poptávku.
Veškeré informace o možnostech dodávky hutních materiálů a kovových polotovarů pro Pelhřimov a okolí vám sdělí naše obchodní oddělení nebo zadejte svůj požadavek přes poptávku.
Veškeré informace o možnostech dodávky hutních materiálů a kovových polotovarů pro Svitavy a okolí vám sdělí naše obchodní oddělení nebo zadejte svůj požadavek přes poptávku.
Hledáte spolehlivého a cenově dostupného prodejce hutního materiálu v České Lípě? Oslovte společnost Královopolská Steel, celorepublikového dodavatele kovových a nekovových hutních materiálů.
Hledáte spolehlivého a cenově dostupného prodejce hutního materiálu v Opavě? Oslovte společnost Královopolská Steel, celorepublikového dodavatele kovových a nekovových hutních materiálů.